Draudimas internetu

Pasinaudodami draudimo kainų skaičiuoklėmis ir užsakymo formomis, kainą sužinosite ir draudimą internetu įsigysite greitai ir patogiai!

Draudimas internetu


Privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas internetu

Neatskiriama mūsų privalomojo vairuotojų draudimo dalis – techninė pagalba kelyje visus metus Lietuvoje. Pasinaudokite privalomojo automobilių vairuotojų draudimo skaičiuokle ir sužinokite kainą savo automobiliui. Jums tereikės įvesti draudžiamos transporto priemonės valstybinį numerį ir asmens kodą. Tolesniuose žingsniuose galėsite patikslinti savo poreikius, nurodyti kontaktus ir apmokėti už išsirinktą draudimą per vieną iš penkių el. bankininkystės sistemų.

Kelionės draudimas internetu

Kelionės draudimas internetu – patogiausias būdas įsigyti kelionių draudimą Jums ir Jūsų bendrakeleiviams. Pasinaudodami nauja kelionių draudimo kainų skaičiuokle, nurodykite savo kelionės kryptį, trukmę, tipą ir sužinokite skirtingų kelionės draudimo variantų kainas. Pagal savo poreikius galite įsigyti medicinos išlaidų, nelaimingų atsitikimų, bagažo ar civilinės atsakomybės draudimą.

KASKO draudimas internetu

Norėdami sužinoti savo automobilio KASKO draudimo kainą, užpildykite KASKO draudimo internetu formą ir mūsų specialistai pateiks Jums palankiausią pasiūlymą.

Būsto draudimas internetu

Jei buto, namo ar kito nekilnojamojo turto draudimą, įskaitant civilinės atsakomybės ir namų turto draudimą, norėtumėte užsisakyti internetu, užpildykite šią būsto draudimo internetu formą.

Asmens draudimas internetu

Jei domitės asmens draudimo sąlygomis ir kainomis, kviečiame užpildyti formą ir mes pateiksime Jums palankiausią pasiūlymą.

Yra skirtumas, kur draustis!

Rinkitės patikimą draudimo bendrovę! „Lietuvos draudimas“ yra didžiausia šalies ne gyvybės draudimo bendrovė, keturis kartus iš eilės pelniusi „Geriausio darbdavio“ apdovanojimą. Mūsų paslaugomis naudojasi beveik pusė milijono privačių ir verslo klientų, per metus jiems atlyginame 60 milijonų eurų nuostolių.

Drausdamiesi internetu taupote savo laiką! Internete galite rasti ne tik išsamią informaciją apie „Lietuvos draudimo“ paslaugas, privalumus, sąlygas, taisykles, bet ir užsisakyti išsirinktą paslaugą internetu arba pateikti užklausą, į kurį mūsų klientų aptarnavimo specialistai dažniausiai atsako per vieną darbo dieną. Mobiliesiems prietaisams pritaikytose svetainėse patogiai apsidraus ir išmanieji klientai.

„Lietuvos draudimas“ internetu

Automobilio draudimas internetu
Kelionės draudimas internetu
Privalomasis automobilio draudimas
Kasko draudimas

 

Pakeitimai sėkmingai išsaugoti

...
Daugiau turinio apačioje