Draudimas internetu

Internete galite rasti ne tik išsamią informaciją apie „Lietuvos draudimo“ paslaugas, jų privalumus, detalias sąlygas, taisykles, bet ir įsigyti savo šeimos, būsto, transporto priemonės (automobilio, motociklo, motorolerio) ar kelionės draudimą internetu.

Pasinaudokite reikiama draudimo kainų skaičiuokle arba užsakymo forma ir sužinokite, kokie pasiūlymai Jūsų laukia.

Privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas

Turbūt nereikia priminti, kad turint automobilį, jį būtina apdrausti. Tačiau galime priminti, kodėl jį verta drausti būtent „Lietuvos draudime“. Neatskiriama mūsų privalomojo vairuotojų draudimo dalis – nemokama techninė pagalba kelyje, galiojanti visoje Lietuvoje bet kuriuo paros metu.

Naudinga ir tai, kad galite drausti automobilį internetu. Net jei draudimu susidomėjote vėlai vakare ar savaitgalį – ši privalomojo draudimo skaičiuoklė padės Jums tą pačią dieną sužinoti automobilio draudimo kainą. Jums tereikės įvesti draudžiamos transporto priemonės valstybinį numerį ir asmens kodą. Tolesniuose žingsniuose galėsite patikslinti savo poreikius, nurodyti kontaktus ir apmokėti už išsirinktą draudimą per vieną iš penkių el. bankininkystės sistemų.

Jei Jus domina, dar neregistruoto automobilio draudimas – paskambinkite mums tel. 1828.

Kelionių draudimas

Kelionės draudimas internetu – patogiausias būdas įsigyti kelionių draudimą Jums ir Jūsų bendrakeleiviams. Pagal savo poreikius galite įsigyti medicinos išlaidų, bagažo, civilinės atsakomybės draudimą bei draudimą nuo nelaimingų atsitikimų. Apsaugą galite įsigyti bet kokiam kelionės periodui – nesvarbu, ar išvykstate dienai, dviem savaitėms ar mėnesiui.

Kelionių draudimo skaičiuoklėje nurodykite savo kelionės kryptį, trukmę, tipą – apsaugos variantai ir draudimo kaina Jums bus pateikta iškart.

KASKO draudimas

Transporto priemonių vairuotojams siūlome pasirūpinti ne tik privalomuoju, bet ir KASKO draudimu. Atsitikus eismo įvykiui, patyrus žalą dėl ugnies, gamtos jėgų ar kitų asmenų piktavališkos veiklos, pasiūlysime autoservisus, kur gali būti sutvarkyti atsiradę sugadinimai arba skirsime išmoką, jei norėsite juos susitvarkyti kitur. Be to, Jums priklausys platesnė techninės pagalbos apsauga, o kol Jūsų automobilis bus tvarkomas rekomenduojamame servise – galėsite naudotis pakaitiniu visą remonto laikotarpį.

Norėdami sužinoti savo automobilio KASKO draudimo kainą, užpildykite KASKO draudimo internetu formą.

Būsto draudimas

Internetu galite pasirūpinti ir savo namų apsauga. Pasiūlysime Jūsų buto arba namo, jame esančio turto bei civilinės atsakomybės draudimą. Taip pat galėsite pasirinkti Jums tinkamiausią draudimo variantą – nuo minimalaus, užtikrinančio apsaugą nuo didžiausius nuostolius sukeliančių įvykių, iki maksimalaus

Norėdami sužinoti, kokius variantus galite pasirinkti ir kiek kainuoja draudimas – užpildykite šią būsto draudimo internetu formą.

Asmens draudimas

Pasirūpinkite savo, vaiko ar visos šeimos draudimo apsauga. Galite susikomplektuoti Jums tinkamiausią draudimo variantą – pasirinkti apsaugą nuo lengvesnių ir sunkesnių traumų, ligų. Taip pat pasiūlysime Jums bei Jūsų artimiesiems papildomas apsaugas, kurios padės išlaikyti finansinį stabilumą prireikus gydymo ligoninėje, laikinai ar ilgam netekus darbingumo ir kitais neplanuotais atvejais.

Draudimo variantą parenkame pagal konkrečius Jūsų poreikius – užpildykite šią formą ir mes pateiksime Jums palankiausią pasiūlymą.

 

Draudimo paslaugos internetu

Kiek kainuos šios paslaugos galite sužinoti iškart:

Norėdami gauti asmens draudimo pasiūlymus tiesiog užpildykite reikiamą formą ir mūsų specialistai su Jumis susisieks – įprastai tai užtrunka vieną darbo dieną:
Asmens draudimas

Apsidrausti internetu gali būti labai paprasta – kviečiame pabandyti.

Pakeitimai sėkmingai išsaugoti

...
Daugiau turinio apačioje